Nie ma rzeczy nie do zrobienia

Nasz zespół w sposób profesjonalny i nowoczesny pokazuje, że film ślubny nie musi być nudny. Jako nieliczni rejestrujemy kilkoma kamerami jednocześnie wszystkie najważniejsze momenty w dniu wesela. Każdy pomysł na film od niesamowitych ujęć z powietrza czy podwodnych po filmowe efekty specjalne jest do wykonania.

Czas realizacji

Szybkość. Od momentu rejestracji filmu czy zdjęć już w 7 dni jesteśmy w stanie dostarczyć gotową pamiątkę. Jednak czekając na sprzyjające warunki pogodowe i piękne plenery Waszą wspaniałą pamiątkę dostarczamy do 45 dni.

Indywidualne podejście

Rejestrujemy Wasz plan i pomysł, nie ograniczamy Was. Każde Wesele jest inne, wspaniałe. Dlatego z należytą starannością wybieramy najlepsze momenty i z nich tworzymy niesamowite pamiątki w postaci niesamowitych teledysków i zdjęć. Umożliwiamy również nanoszenie zmian do filmu ślubnego, dzięki temu macie Państwo pewność, iż film będzie taki jak sobie wyobraziliście.

Bezpieczeństwo

Doświadczenie

Wiedza i doświadczenie w reportażu oraz dokumentach dla największych stacji telewizyjnych pozwala na realizację usługi ślubnej w sposób dyskretny, nie rzucający się w oczy podczas imprezy. Nie ma sytuacji która mogłaby nas zaskoczyć. Wszystko to zgodnie ze sztuką filmową.

Zespół

Dlaczego my?

Tylko u nas nawet 1000 obrobionych zdjęć najwyższej jakości wykonanych zgodnie ze sztuką fotografii, łączących w sobie sztukę i reportaż. Wideofilmowanie z dużą ilością profesjonalnych teledysków wykonanych w standardzie kinowym. Film w formie dokumentalnej unikatowy na rynku polskim przenosi na ekran mnóstwo emocji.

Oferta

Oferta i bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo rejestrowania i przechowywania danych jest bardzo istotne. Dlatego mamy zapasowy sprzęt a dane są kopiowane na niezależne nośniki. Nie mamy pakietów ślubnych. Ceny dostosowane są do Waszych potrzeb i znajdują się w cenniku. Dojazd jest bezpłatny.

Cennik
Filmy ślubne
Fotografie na ślubne. Rafał Bociek. Zielona góra, wideofilmowanie.
Wideofilmowanie ślubne. Galeria filmów. Proszę nacisnąć na zdjęcie.
Zdjęcia ślubne
Fotografie na ślubne. Rafał Bociek. Zielona góra, wideofilmowanie.
Fotografie ślubne. Galeria zdjeć. Proszę nacisnąć na zdjęcie.
Nasz zespół

Doświadczenie na polu rejestracji i edycji obrazu cechuje każdego z nas. Zajmujemy się tym na co dzień

Rafał Bociek

Fotograf, operator kamery, montażysta

Specjalista od techniki oraz nowoczesnych pomysłów. Wieloletnie doświadczenie w reportażu telewizyjnym dla TVP

Wojtek Bociek

Fotograf

Kreatywne podejście oraz odwaga pozwala wykonać zdjęcia ślubne z niespotykanej perspektywy.

  Hubert Bakalarz

  Operator kamery

  Pewna ręka i doświadczenie z m.in. TVN czy TVP, nie zaskoczą go najtrudniejsze warunki na planie.

   Krzysztof Gawałkiewicz

   Operator kamery, montażysta, fotograf

   Operator filmowy i telewizyjny. Montażysta programów dokumentalnych i reportaży na największe anteny telewizyjne w Polsce i zagranicą.

    O nas

    Bofar Pictures to grupa osób, która zawodowo zajmuje się realizacją, rejestracją oraz obróbką obrazu. Dzięki temu, że nasza ekipa liczy kilka osób macie Państwo pewność, że zdarzenia losowe nie zaważą na jakości świadczonych przez nas usług.

    Nasze credo: "Wszystko jest do zrobienia!"

    Nasz zespół składa się z osób, które na co dzień pracują z kamerą w telewizjach lokalnych, regionalnych oraz ogólnopolskich. Wiedza ta pozwala na sprawną pracę przy reportażu ślubnym, bez zbędnego zakłócania uroczystości. Doświadczenie w wyłapywaniu najciekawszych momentów jest tym co nas wyróżnia. Profesjonalna praca na wiele kamer owocuje kinowym standardem ujęć i montażu, a wiele lamp błyskowych oraz odpowiednie obiektywy pozwalają na klimatyczne ujęcia z zabawy.

    Nowością na rynku ślubnym jest film dokumentalny, dzięki tej formie pokazujemy w pełni emocje z tego dnia. Doświadczony dziennikarz dokumentalny przygotuje skrypt montażowy w taki sposób, że film ślubny będzie wyjątkową i niezapomnianą pamiątką.

    Rejestracja obrazu i zdjęć ślubnych w trudnych warunkach oświetleniowych nie są dla nas problemem. Dzięki odpowiednim narzędziom nie niszczymy klimatu jaki jest na sali czy w kościele. Nasze ośrodki znajdują się w Zielonej Górze i Grudziądzu, dzięki temu obsługujemy takie województwa jak: Zachodnio-Pomorskie, Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Wielkopolskie, Lubuskie czy Dolnośląskie. Jest dla nas dużą przyjemnością pojechać w inne rejony kraju czy za granicę.

    Dużą uwagę kierujemy na jakość dlatego używamy sprzętu, który pozwala na jakość HD w naturalnym (zazwyczaj ciemnym) otoczeniu. Lustrzanki vDSLR Nikon D750 FullHD 50fps, nowoczesne drony z zaawansowaną kamerą 4k, kamery gopro 4k, zaawansowane kamery telewizyjno-reporterskie HD Sony ex1r. Dron hexacoopter do lotów w trudnych warunkach. W fotografii używamy pełnoklatkowych lustrzanek marki nikon wraz z najlepszymi obiektywami. Zdjęcia wykonujemy w plikach raw a następnie każde zdjęcie obrabiamy cyfrowo.

    Jako jedni z nielicznych na rynku Wasz ślub dostarczamy taką ilość sprzętu, by w przypadku awarii jednego można zrealizować materiał fotograficzny czy filmowy bez utraty jakości.

    Kontakt
    Jeśli masz pytania bądź wątpliwości napisz bądź zadzwoń:
    511 021 686 biuro@bofar.pl albo skorzystaj z formularza
    Możesz również spotkać się z jednym z nas w: Zielonej Górze, Gdańsku, Krakowie, Grudziądzu wedding.bofar.pl