Bofar Pictures podchodzi bardzo poważnie do jakości usług. Dzień ślubu to niepowtarzalny bardzo ważny czas dla każdej pary. Dlatego wdrożyliśmy bardzo restrykcyjne zasady Społecznej Odpowiedzialności Biznesu oraz Gwarancje.
Rafał Bociek
Właściciel
Filmy czy zdjęcia ślubne to unikalna pamiątka. Jako profesjonaliści zapewniamy najwyższą jakość materiałów fotograficznych i filmowych. Nie ma miejsca na to by "wujek" zrobił lepszy materiał.
Jakub Bandkowski
Fotograf
Usługi jakie świadczymy są dla Państwa nie dla nas, dlatego jesteśmy elastyczni co do stylu, ilości i rodzaju materiału jaki dostarczymy. Wasze zadowolenie jest najważniejsze.
Hubert Bakalarz
Operator kamery

Gwarancja Terminu

Od momentu zgłoszenia w przeciągu 48h otrzymacie Państwo informację o dostępnym terminie oraz wstępną wycenę usługi. Taka oferta ważna jest 7 dni. Następnie doprecyzowujemy warunki, tak by ostatecznie wpłacony zadatek potwierdził zawarcie umowy.

Gwarancja Realizacji

Dzięki dużemu doświadczonemu zespołowi macie Państwo pewność, że usługa zostanie wykonana zgodnie z naszą polityką jakości, a w przypadku zdarzeń losowych nie zostaniecie „na lodzie”.

Gwarancja 60 Dni

Już następnego dnia po weselu otrzymają Państwo 10 edytowanych zdjęć tak by móc się pochwalić znajomym. Następnie licząc od dnia sesji plenerowej w przeciągu 60 dni* otrzymają Państwo film bądź zdjęcia.

* W przypadku przekroczenia terminu Bofar Pictures obniża cenę usługi o 50%

Gwarancja Jakości

Bez względu na wybrane usługi, warunki na sali czy w kościele, zapewniamy niezmienną najwyższą jakość na jaką pozwalają najlepsze profesjonalne sprzęty do fotografii i filmu.

Gwarancja Bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo danych jest dla nas bardzo istotne. Dlatego materiał z Waszego dnia ślubu jest przechowywany aż w 3 miejscach. Na dysku roboczym, na dysku zapasowym oraz na dysku przechowywanym w depozycie bankowym.

Gwarancja Kopii zapasowej

Specjalnie dla Państwa materiały surowe (oryginalne) przechowujemy ok. 1 rok od przekazania gotowych filmów i zdjęć. Gotowy materiał przechowujemy 10 lat. 

Gwarancja Płatności

Każda usługa zawarta jest stosowną umową. Rozliczenie płatności odbywa się na podstawie faktury.

TOP